Organizacja imprez i występów muzyczno-tanecznych kultury cygańskiej

Żywiołowa muzyka, śpiew i temperamentny taniec sprawiają, że występy zespołów cygańskich są tak atrakcyjne. Organizowane przez nas imprezy mają niepowtarzalny klimat, przyciągają i hipnotyzują. Od ponad 25 lat zajmujemy się organizacją różnego rodzaju muzyczno – tanecznych widowisk kultury cygańskiej. Występujemy zarówno na dużych imprezach międzynarodowych, spotkaniach firmowych, weselach jak i kameralnych występach.

Naszą działalność prowadzimy głównie na terenie województwa małopolskiego (pochodzimy z Krakowa), ale występujemy także na dużych ogólnopolskich imprezach. Współpracujemy zarówno z polskimi jak i zagranicznymi artystami romskimi.

Muzyka cygańska na żywo

Organizujemy różnego rodzaju imprezy w tym m.in:
  • koncerty zespołów cygańskich
  • festiwale kultury romskiej
  • programy telewizyjne
  • imprezy okolicznościowe, występy, koncerty
Naszą ofertę kierujemy do: instytucji publicznych i prywatnych, gmin, klientów indywidualnych i firmowych, klubów, domów kultury, telewizji i innych mediów.

Oferta dla klientów indywidualnych

Jeżeli organizuje imprezę i chcesz zapewnić zaproszonym gościom świetną zabawę, zespół cygański to idealne rozwiązanie. Organizujemy oprawę artystyczno muzyczną imprez okolicznościowych w tym m.in. wesela, jubileusze, rocznice, występy godzinne jak i również całonocne.

Oferta dla firm

Cygański zespół muzyczny / taneczny to niezapomniane widowisko gwarantujące świetną zabawę dla pracowników czy klientów Państwa firmy. Organizujemy muzyczne pikniki firmowe, imprezy integracyjne, firmowe eventy i imprezy promocyjne.

Agencja Artystyczna Czardasz to wspaniałe widowiska oparte o wielowiekową kulturę cygańską, autentyczna muzyka, niepowtarzalny klimat, niezwykła żywiołowość, świetna zabawa. Artyści cygańscy występujących na obsługiwanych przez nas imprezach to pełni temperamentu, utalentowani muzycy. Zapraszamy serdecznie.

Skontaktuj się z nami ►